Spelschema div 9, utomhussäsongen 2008

Fotboll Söder Div 09

128 Underdogz
Bengt
Farsta FF
Happy Fellows
Kontra Sthlm
Paddan FC
Samba CF
Sambabrassarna
SS Stockholm Södra

Datum 2008-04-16
1 18.00 Happy Fellows – SS Stockholm Södra
2 18.45 Kontra Sthlm – Farsta FF
3 19.30 Sambabrassarna – Samba CF
4 20.15 Paddan FC – 128 Underdogz

Datum 2008-04-23
5 18.00 128 Underdogz – Sambabrassarna
6 18.45 Samba CF – SS Stockholm Södra
7 19.30 Bengt – Paddan FC
8 20.15 Happy Fellows – Kontra Sthlm

Datum 2008-05-07
9 18.00 Kontra Sthlm – Samba CF
10 18.45 Sambabrassarna – Bengt
11 19.30 SS Stockholm Södra – 128 Underdogz
12 20.15 Happy Fellows – Farsta FF

Datum 2008-05-14
13 18.00 Paddan FC – SS Stockholm Södra
14 18.45 128 Underdogz – Kontra Sthlm
15 19.30 Bengt – Happy Fellows
16 20.15 Farsta FF – Sambabrassarna

Datum 2008-05-21
17 18.00 Samba CF – Farsta FF
18 18.45 Happy Fellows – 128 Underdogz
19 19.30 Kontra Sthlm – Paddan FC
20 20.15 SS Stockholm Södra – Bengt

Datum 2008-05-28
21 18.00 128 Underdogz – Bengt
22 18.45 Samba CF – Happy Fellows
23 19.30 Farsta FF – Paddan FC
24 20.15 SS Stockholm Södra – Sambabrassarna

Datum 2008-06-04
25 18.00 Kontra Sthlm – Bengt
26 18.45 Farsta FF – 128 Underdogz
27 19.30 Sambabrassarna – Happy Fellows
28 20.15 Samba CF – Paddan FC

Datum 2008-06-11
29 18.00 Paddan FC – Sambabrassarna
30 18.45 Bengt – Farsta FF
31 19.30 SS Stockholm Södra – Kontra Sthlm
32 20.15 128 Underdogz – Samba CF

Datum 2008-08-13
33 18.00 Farsta FF – SS Stockholm Södra
34 18.45 Paddan FC – Happy Fellows
35 19.30 Bengt – Samba CF
36 20.15 Sambabrassarna – Kontra Sthlm

Datum 2008-08-20
37 18.00 SS Stockholm Södra – Happy Fellows
38 18.45 Farsta FF – Kontra Sthlm
39 19.30 Samba CF – Sambabrassarna
40 20.15 128 Underdogz – Paddan FC

Datum 2008-08-27
41 18.00 Sambabrassarna – 128 Underdogz
42 18.45 SS Stockholm Södra – Samba CF
43 19.30 Paddan FC – Bengt
44 20.15 Kontra Sthlm – Happy Fellows

Datum 2008-09-03
45 18.00 Samba CF – Kontra Sthlm
46 18.45 Bengt – Sambabrassarna
47 19.30 128 Underdogz – SS Stockholm Södra
48 20.15 Farsta FF – Happy Fellows

Datum 2008-09-10
49 18.00 SS Stockholm Södra – Paddan FC
50 18.45 Kontra Sthlm – 128 Underdogz
51 19.30 Happy Fellows – Bengt
52 20.15 Sambabrassarna – Farsta FF

Datum 2008-09-17
53 18.00 Farsta FF – Samba CF
54 18.45 128 Underdogz – Happy Fellows
55 19.30 Paddan FC – Kontra Sthlm
56 20.15 Bengt – SS Stockholm Södra

Datum 2008-09-24
57 18.00 Bengt – 128 Underdogz
58 18.45 Happy Fellows – Samba CF
59 19.30 Paddan FC – Farsta FF
60 20.15 Sambabrassarna – SS Stockholm Södra

Datum 2008-10-01
61 18.00 Bengt – Kontra Sthlm
62 18.45 128 Underdogz – Farsta FF
63 19.30 Happy Fellows – Sambabrassarna
64 20.15 Paddan FC – Samba CF

Datum 2008-10-08
65 18.00 Sambabrassarna – Paddan FC
66 18.45 Farsta FF – Bengt
67 19.30 Kontra Sthlm – SS Stockholm Södra
68 20.15 Samba CF – 128 Underdogz

Datum 2008-10-15
69 18.00 SS Stockholm Södra – Farsta FF
70 18.45 Happy Fellows – Paddan FC
71 19.30 Samba CF – Bengt
72 20.15 Kontra Sthlm – Sambabrassarna

En reaktion på ”Spelschema div 9, utomhussäsongen 2008”

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *